26 Haziran 2014 Perşembe

14 Liralık mutluluk

Antalya'ya ilk geldiğim seneyi hatırlıyorum.
Evimizin civarında Laura AVM vardı (hala var)...AVM dediğime bakmayın, 3 katlı, kendi halinde bir yer..
Giriş katındaki Migros mağazasının ev eşyaları bölümü kuzinimle benim favori yerlerimizden biriydi. AVM'nin dibinde oturmamız sebebiyle sıkıldıkça oraya gider, züccaciye bölümüne yeni birşeyler gelmiş mi diye bakardık.

Sonra yeni yerler açıldı, Esse'den Bernardo'ya, New Balance'tan Yargıcı'ya, English Home'dan Madame Coco'ya, H&M'den Burberry'ye açılmadık mağaza kalmadı. Şu an aklınıza gelebilecek hemen her marka Antalya'da mevcut..

Eh hal böyle olunca, marketlerin ev eşyaları bölümlerinin de eski popülaritesi kalmadı.
Ama ben hala vazgeçmiş değilim, zaman zaman marketlerin bu bölümlerine bakmaya bayılıyorum:)

Laura Migros'ta eskisi kadar güzel şeyler olmasa da, 5M Migros, Yeşilbahçe Migros ve Terracity Macro Center'ın züccaciye bölümünde çok güzel şeyler oluyor..

Dün Yeşilbahçe semt pazarına gittiğimde tam karşısındaki Migros'a da uğradım.
Oldukça geniş bir züccaciye bölümü var..
Burası sadece küçük bir kısmı..
 
Ortadaki sepetlere döktükleri bu kavanoz ve şekerlikleri gördüğüm an çok sevdim. Fiyatı ise ayrı bir mutluluk sebebiydi: kavanozların adedi 3 TL, şekerlik ise yanılmıyorsam 3.90 TL idi.
Bu serinin -LAV serisi- bardakları da var.
Şu an Migros'ların züccaciye bölümlerinde cazip indirimler var, vaktiniz olursa bir göz atın derim..
Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email