16 Nisan 2015 Perşembe

Beklenen bahar

Farkında mısınız, bu sene bir türlü bahar gelmedi..
Geçen seneye kadar bu zamanlar Antalya'da bir tişört ve ince bir gömlekle gezerdik ama daha geçen hafta hala kabanımı giyiyordum buralarda:/

"Ya bu havalar niye böyle oldu son yıllarda, anlamadım gitti, çok dengesiz!!" diyenleri de ben anlamıyorum!! Yaşadığımız şu güzelim dünyaya kötü davranıp elbirliği ile mahvettik, artık herşeyi bekleyelim..mevsimler de şaşar, güneş daha da fazla yakar, buzullar da erir...

İşte o hepimizin -aslında genelleme yapmamak lazım, çünkü eşim gibi alerjileri bol olan arkadaşlar bahar aylarından nefret ediyorlar:))- beklediği bahar nihayet geldi..

Birkaç gündür içim pırpır..her sabah hafif bir kahvaltı sonrası sahilde yürüyesim, kışlıkları üst dolaplara saklayasım, bu güneşli havalara uygun saksılar, çiçekler alasım, diyet yapasım, açıkhavada daha fazla takılasım, her açıdan hafifleyesim var..

Biz bu ara evi kış modundan bahar/yaza geçirme niyetindeyiz..aşağıdaki bahar görüntülerini çok sevdim, belki sizlere de ilham verir..

Sevgiler,

5 yorum:

 1. Sallanan koltuk favorim çiçekler arasında güzel zaman geçirilir, elişi, kitap, çay, kahve 😊 👍 🌞 Kışlıktı yazlıktı diyetti derken bahar hareketliliği şahane ❤

  YanıtlaSil
 2. The floral staircase is such a lovely idea!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  YanıtlaSil
 3. geldi ki bahar sonunda. yine eve girmezsin ki artık kışa dek :)

  YanıtlaSil
 4. Benim bloğada (meraklimiyiz.blogspot.com.tr) beklerim belki ilginizi çeker :)

  YanıtlaSil
 5. İstanbul'a da henüz bahar gelmedi:( İnanır mısınız bugün bere taktım:) Bahar alerjisi olan biri olarak hem baharın gelmesini istiyorum hem istemiyorum.

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email