4 Aralık 2012 Salı

Biraz mola...


"Sanki son zamanlarda çok yazıyormuş gibi bir de moladan bahsediyor" dediğinizi duyar gibiyim:-) Son zamanlarda yaşadıklarımı bir önceki postumda anlatmıştım, şimdi de aileye, sevdiklere, dostlara kavuşma durumu var..İzmir'de, İstanbul'da..

Ailece seyahat etmeyi çok sevip, her fırsatını bulduğumuzda bir yerlere kaçmayı ilke edinsek te, bu işin içinde sevmediğimiz -daha doğrusu "sevmediğim" zira bu benim görevim:-(- tek bir nokta var: valiz hazırlamak. Ne yazık ki yarım saatte valiz hazırlayan o pratik şahsiyetlerden değilim ve ne yazık ki ben de pekçok Terazi gibi kararsızım, öyle hemencecik valize koyulacaklara karar verip işi bitirenlerden olamadım hiç:/

Yazacak, paylaşılacak çok şey birikti, 15 gün sonra kaldığımız yerden paylaşıma devam... Facebook'taki insanın içini açan "günaydın çiçekleri"ni yine elimden geldiğince koymaya çalışacağım..

Manidar bir şarkıyla noktalamak isterim:-)
Hadi kaçtım!
Görüşmek üzere..


0 yorum:

Yorum Gönder

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email