28 Mart 2014 Cuma

Çalışma köşeleri

Bir önceki gün size hobi odalarından bahsetmiştim..
Evet hepsi birbirinden güzeller ancak ne yazık ki benim böyle bir alanım yok..
Dolayısıyla ben de bir odanın köşesini değerlendirmeye karar verdim.

Bu köşelerin en önemli parçası ise çalışma masaları..
Masa konusunda çok araştırma yapmadım doğrusu, çünkü eşimin de benim de uzun zamandır beğendiğimiz bir masa vardı zaten..

Malzemelerimin bir bölümünü koymak için boyamak üzere birkaç ıvır zıvır aldım, eşimin hobileri için de depolama çözümleri bulmam gerekiyor.
Malzemeler demişken..
Bizim evin balkonu şu an çalışma köşesine döndü..boyalar, fırçalar, ahşap malzemeler..her taraf darmadağın..

Köşeyi oluşturduktan sonra ortalık toplandığında bu işe en çok bize yardıma gelen Duygu sevinecek diye tahmin ediyorum..pek çaktırmamaya çalışıyor ancak birkaç zamandır ona da fenalık geldi, eminim:) Neyse ki gönlünü almak üzere bugün onun için de birşeyler boyadım, rüşvet vereceğim:)

Bunlar beğendiğim çalışma köşeleri..
Sevgiler..

5 yorum:

 1. Altı çizgili kumaşlı olan şaşırtıcı sanki tam çalışma masası da değil (mi?),
  Deri çanta ve şapka asılı olana bayıldım, tarzı Afrikanen, yanındaki o ahşap kitaplığın çift olanı vardı bende, antikaydı depremde gitti, ay hatırladıkça camları vitray kesmeydi.

  YanıtlaSil
 2. Bana da yemek masası gibi bir alanı çalışma bölümü yapmışlar gibi geldi ama çok beğendim..
  Çanta ve şapka asılı olanı ben de beğendim ama biraz küçük gibi sanki, ne dersin? daha küçük odalar için ideal ama..hatta öyle bir masayı antrede bile kullanabilirsin..dolaba çok üzüldüm, çünkü eski parçalar gerçekten çok kıymetli benim için..

  YanıtlaSil
 3. Aslında yemek masasının bir bölümü fikri iyi olabilir bak, mekanlar küçük artık hele İstanbul'da...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arkadaşım kullanıyor Rehber, yani yemek masasının bir bölümünü..çok ta memnun..çünkü yeri yok, iyi çözüm

   Sil
 4. Ya yaz yaz diyorsunuz hem de gelip bir bakmıyorsunuz yeni postuma, ha ha:)) şaka bir yana Goole+ dan çıktım, tüm yorumlar blogdan kayboldu, ama içerdeler hepsi görebiliyorum.Olaylar olaylar...

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email