9 Mart 2014 Pazar

Pazar yazısı

Bu aralar aklımda uçuşan bir sürü şey var..
Malum bu sene pek kış yaşamadık, bu ay bitmeden bahar gelir buralara diye tahmin ediyorum, zira şu an bile bahar havasında Antalya..
Aklımda uçuşanlar ise evde yapacağım bir takım değişiklikler, hepsi bir anda bitmeyeceği için, şimdiden başlamakta fayda var..

Tüm bunların arasında periskopuma takılan başka bir konu var, birkaç gündür bundan kendimi alamıyorum..
Haberlerde mutlaka rast gelmişsinizdir, internetin kısıtlanması gündemde..hatta iş öyle derecede ki, Facebook ve Youtube bile kapanabilir.
Zaten artık tarafsız haber diye birşey olmadığından gazete okuyamıyoruz, şimdi daha sağlıklı haber alabildiğimiz internet te kısıtlanıyor.
Nereye doğru gittiğimizi sorgulamamak mümkün değil..

Güzelim memleketimde bir gerginlik, bir sıkıntı..içim şişti, sıkıldım, karamsarlaştım..
İşte bu dönemde evle uğraşmak, yapılacakları listeleyip harekete geçmek, enerjimi bu tip şeylere kanalize etmek şu ara en iyi şey gibi görünüyor..

Hepimize mutlu ve keyifli bir Pazar olsun..
Sevgiler

2 yorum:

 1. yaaa bizim ülke işte böle ya. neler var gündemde di mi. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gündem hiç boş değil ki..yabancı gazeteciler o yüzden bizim ülkeyi pek seviyorlar, her daim bir action sözkonusu…
   düşünsene Fin'li bir gazeteciyi ve burada yaşadığını:)))

   Sil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email