28 Mayıs 2014 Çarşamba

Will Smith'in fakirhanesi

Ne zamandır "fakirhane" yayınlamadığımı farkettim..
Aslında zaman zaman göz atıyorum ya da tesadüfen karşılaşıyorum ünlülerin evleriyle ama burada yayınlamayı unutuyorum kimi zaman..

Smith ailesinin fakirhanesi de bunlardan biri..
Aslında şarkıcı olan Will Smith benim beyazperdede izlemeyi sevdiğim isimlerden..yani benim için bir Jack Nicholson değil ama seviyorum işte, sempatik geliyor..filmleri de keyifli, sıkılmadan izleyebiliyorsun.

Hitch/Aşk Doktoru ve The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme ise en sevdiğim filmleri..izlemeyen varsa tavsiye ederim. (aslında bu aralar çok film izliyorum, fırsat bulduğum birara sevdiğim filmlerin listesini yapmak istiyorum size)

İşte sempatik Smith ailesi.. 
 Ve bu da fakirhanelerinin dış görünüşü..
Sahipleri hakkında fikir veren evleri seviyorum..
Bence bu ev de Smith ailesinin neşeli ve renkli kişiliklerini -yani magazinden takip ettiğimiz kadarıyla öyle kişiler gibi görünüyorlar:)- yansıtmış..renk dolu ve neşeli bir ev..
Genel anlamda eşyalara bayıldığımı söyleyemeyeceğim.
 Hımmm, bu köşe bana çok iç karartıcı ve sıkıcı geldi..
 Benim için duvarlar kesinlikle açık renk olmalı:)
Benim gibi müziksiz yaşayamayanlar için bu oda kesinlikle çok keyifli olmalı:)
Kaç tane oda var sayamadım ben..bilardo odasını ayrı yapmışlar, o derece:)
On parmağında on marifet Will'in bir şarkısıyla kaçalım buralardan:)
Sevgiler

6 yorum:

 1. Umudunu Kaybetme müthiş mesajları olan ve hep hatırlarda kalacak bir filmdir Ayşecim. Yazdığın için teşekkür ediyorum. Zamanı gelince çocukların da seyredip ders alabilecekleri ve yaşamları boyunca unutmayacakları bir yaşanmışlık örneğidir...Teşekkürler....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arşive eklediğim, en sevdiğim filmlerden Belkıscım, çok öpüyorum seni..yakında okuduklarım ve izlediklerimden de bir liste yapayım, belki ilgini çeken olur.

   Sil
 2. son yazıma baksan yaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay Deep nasıl mahçubum sana..
   ben günlerdir "düğün, doğumgünü, diş buğdayı, organizasyon ve bilimum kişisi" oldum, evde şöyle bacaklarımı uzatıp ta bir bloglara göz atamadım:/
   Şimdi geliyorum hemen, yettim!

   Sil
 3. Deep'in son yazısına bakma :) Çünkü ben baktım:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dur gidiyorum, sonra da sana uğrayacağım..
   senin son yazını hala okumadım çünkü:/

   Sil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email