24 Nisan 2014 Perşembe

Sarı

Sanırım bronzlaşma ile ilgili bir sorunum olmadığından olsa gerek, yaz aylarında sarı renkte kıyafetler giymeyi çok seviyorum.

Evde ise sarı kullanmayı çok tercih ettiğim bir renk değil. Benim tercihlerim genellikle mavi, lacivert, beyaz ve kırmızıdan yana..
Ancak son zamanlarda sarı objelere fazlasıyla göz atar oldum, sanırım sarı bir yastıkla şansımı deneyeceğim:)

Hazır bahar temizliklerinin yapıldığı şu günlerde evinize birazcık canlılık ve neşe vermek istiyorsanız,  ona sarı bir detay hediye edin.
Sevgiler

6 yorum:

 1. Şu an farkettim hiç sarı bir şey yok çevremde, ne kişisel eşyalarımda, ne dekorumda. Ay napıcamm.))
  Aslında enerjiyi yükseltiyor, şöyle bir sallıyor zannımca. Alayım ama ne? Daha Kapalıçarşı'ya bile gidemedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rehber yanılmıyorsam sen el işi biliyordun..kendin de birşeyler yapabilirsin ;)

   Sil
 2. Sarıyı ilkbahar aylarına çok yakıstırıyorun ben de. Sarı-beyaz, sarı-açık yeşil, sarı-mavi çok ferah ve aydınlık oluyor.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email