14 Ekim 2012 Pazar

Pazar Şarkısı

Bugün Facebook'ta tesadüfen arkadaşımın Goran Bregoviç ile yaptığı röportaja tanık oldum, gurur duydum!

Goran Bregoviç benim uzun süredir hayranlıkla takip ettiğim sanatçılardan...Sezen Aksu ile 90'lı yılların sonunda yaptığı "Düğün ve Cenaze" albümü de bu hayranlığı daha da güçlendirdi. Yanılmıyorsam Sezen'in en az satış rakamına ulaşan albümüydü ancak kanımca en güzel albümlerden biriydi..

Goran Bregoviç denince akla genelde "Ederlezi" gelir ama ben en çok Kusturica'nın meşhur filmi "Arizona Dream" için yaptığı "In the Death Car"ı seviyorum..

Pazar keyfi yaptığınız şu saatlerde iyi gelmesi dileğiyle..
Mutlu pazar olsun efendim..


0 yorum:

Yorum Gönder

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email