18 Temmuz 2013 Perşembe

,

Keyif köşeleri

Sizlerin de evde keyif yapmak için sıklıkla kullandığı köşeler var mı?
Ben son günlerde en çok balkon ve misafir/hobi odasındaki kanapeleri kullanıyorum.
Balkondaki köşemi önceden de görmüştünüz:
Burası da hobi/misafir odamızdan bir köşe..
Haklısınız, bu odayı sizinle paylaşma fırsatı bulamadım...kitaplık dışında. Aslında paylaşma zamanının gelmediğini söylemek daha doğru olur, çünkü bu odayı hala çok sık kullanmadığım için, ihtiyaca göre düzenleyip daha sonra sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Sabah saatlerinde balkon nefis...çok güzel esiyor. Öğle saatlerinden akşama kadar olan zaman diliminde ise bu oda harika oluyor. Burada saatlerce dergi/kitap okumak, internette gezinmek, film izlemek çok keyifli..

Sizlerin keyif köşeleri var mı?
En çok evin hangi bölgesinde vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz?

Bunlar da sevdiğim diğer keyif köşeleri:
En sevdiğimi, hatta hayalini kurduğumu, en sona sakladım:)
Sevgiler:)

4 yorum:

 1. ayşecim bayıldım balkonuna benimde balkonum büyük ama hiç keyif yapmaya fırsat bulamıyorum ayrıca böyle bir dekorasyonu olsa gecelerımı orada gecirirdim. gerçekten zevklerin ve renk uyumuna hayran kaldım güzel mutlu anları orada geçirmen dileğiyle

  YanıtlaSil
 2. canım çok teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun!
  tamam balkonunu kullanamıyorsun ama işten geldiğinde, yemek sonrası, bir kahve molası vermek ya da tv izlemek için kurulduğun bir köşe yok mu mesela?
  işte bu köşelerinizi merak ediyorum!:)

  YanıtlaSil
 3. Ayşe benim bir kanapem var, böyle özel yaptırdım.Can yaaa.
  Çok rahat, fotosunu çekip yollasam mı.
  Bütün gün yayılmaca.

  YanıtlaSil
 4. Rehber selam:)
  Hadi gönder, burada yayınlayalım!:)

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email