28 Ekim 2013 Pazartesi

Or'dan bur'dan

Benim çiçekler konusundaki sabıkam malum..(tık tık)
Tamam, hep aynı çiçek yıllarca kalacak diye birşey yok, yenileri gelecek, güzel güzel açacak, sonra yenileri gelecek..bunları kabullendim..ama bir ay da mı dayanmaz yani..
Derken..

Dün sabah beni bir sürpriz bekliyordu..
Bizim kahvaltı sonrası çay/kahve keyiflerimiz meşhurdur, kendimi bildim bileli var bu adet, eşim de alıştı artık..
Balkona çay keyfine çıktığımda ne göreyim..
Aylardır bana küs olan begonvil çiçek vermiş!:))
Sabah yanına gidip kendisiyle konuştum, sabahımı güzelleştirdiği, güzel birşeyler görmemi sağladığı için kendisine teşekkür ettim (hayır hayır, merak etmeyin, delirmedim:))
Bu sabah dayanamayıp hemen blogun Facebook sayfasında da paylaştım..görmemişin çiçeği olmuş misali oldu ama idare edin, heyecan yaptım:))

Bu sefer formülü buldum galiba: çok su vermiyorum. 
Doğumgünümde flamingo gelmişti hediye, o da açmıyordu ama bu sabah tomurcuklar verdiğini gördüm!:) Güzelce açtığında sizlerle paylaşmaktan keyif duyarım..

Antalya'da bulunanlar için bir duyurum var: yarın, başta AKOK (Antalya Klasik Otomobil Kulübü) olmak üzere, pekçok dernek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için biraraya gelip bir kortej oluşturacak. Yarın öğlen 13.30'da Minyatür Kültür Park'tan (Minicity) hareket edilecek. Ben de orada olacağım.
İlgilenenlere duyurulur.
Mutlu bir hafta diliyorum!
Sevgiler:)

4 yorum:

 1. Bende aynen senin gibiyim ama bir kaç yıldır çok kesin tavır koydum çiçeklere artık:)) Eğer bir çiçek benim olacaksa susuzluğa, ilgisizliğe alışacak öyle fazla nazlı olmayacak..İşte ancak böyle terbiyesini takınanlar benim çiçeğim olabiliyor :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hahahahaha :) anladılar galiba Ayşegül, bak nasıl açıyorlar şimdi:))
   sevgiler Antalya'dan

   Sil
 2. Çiçek sabıkası? :)


  Ters Düz'ün 3. bölümü an itibariyle blogda!

  http://tersduzhikaye.blogspot.com/2013/10/ters-duz-bolum-3.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yandaki parantezlerde (tık tık) o konuyla ilgili olan yazı var:)
   göz atıyorum ters düz e

   Sil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email