27 Temmuz 2012 Cuma

Güzel bir sabah..

Günaydın! Diyete başlayalı tam bir hafta oldu. Zorunlu kaçamaklar olmasaydı, daha da iyi bir sonuç alabilirdim ama 1 haftada 1,3 kg hiç te fena değil :) Güzel haberi vermek için spor hocamın yanına gitmeye sabırsızlanıyorum:) Ben bir diyetisyen değilim ama diyetisyenimin beni bilinçlendirdiği ölçüde aklınıza takılanları, bildiklerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım! Bugünkü ruh halimi özetleyen bu şarkıyla "görüşmek üzere!" diyorum:
James Brown - I Got You (I Feel Good) ile coolfunk

4 yorum:

 1. elbette ki fena değil tebrik ederim.
  Darısı bana :)

  YanıtlaSil
 2. "henüz yaz bitmedi" başlıklı yazımdaki diyeti uygulayıp, üzerine yürüyüş ekledin mi bu işi oldu bil..tecrübeyle sabittir;)

  YanıtlaSil
 3. bu şarkı bana hep leslie sansone'un 4 milini hatırlatıyor :)
  sen çıtırsın zaten maşallah , birkaç kilo ne ki?
  ben de 58i hedeflemiştim şimdi vardım sayılır, hedefi 56 ya çekmeye karar verdim , şimdilik 19 kg bakalım önümüzdeki dönemde sıkılaşmak istiyorum , pilates-callanetics-zumba dışında daha eğlenceli ve zor olmayan bişeyler var mı bildiğin spor olarak?
  öperim

  YanıtlaSil
 4. @Şebnem :)19 kg süper bir rakam!Pilates sıkılaşmak için en iyi yollardan biri..Bir de sağlık dergilerinin verdiği spor kartlarının hareketlerini inceledim de, genelde bizim spor salonunda yaptığımız hareketlerin aynısı, bu tip yollarla da sıkılaşabilirsin ;)O kart hareketleri çok zor değil, hemen herkesin kolaylıkla yapacağı türden..

  Sevgiler

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email