23 Kasım 2012 Cuma

,

Kırmızı Dekorasyon

Dekorasyonda kırmızıyı çok seviyorum.
Benim kırmızı sevgim duvarları boyama aşamasında olmasa da, dekorasyona birkaç kırmızı detay katmak hoşuma gidiyor:-)

Benim için kırmızı kış rengi demek...kış geldiğinde kullandığım 2 adet keçe yastığım var, kırmızı detaylı, onları kanapeye koyduğum an ortama bir sıcaklık geliyor. Yeni yılın da yaklaştığı şu günlerde kırmızı detaylı aksesuarları pekçok mağazada bulabilirsiniz.
Bunlar benimkiler, yenilerini de eklemeyi düşünüyorum bu sene:-)


Mesela düz renk bir kanapeye -bilhassa beyaz, krem, bej, lacivert, mavi renklerde bir kanapeye- bir ya da birkaç kırmızı kırlent ekleyin, oluşan sıcak ve samimi ortama inanamayacaksınız! Ben genelde kırmızı, mavi ve bej yastıkları birbirine karıştırmayı seviyorum...yani herşeyin kıpkırmızı olması bana göre değil, birkaç detay yeterli..

Bunlar da dekorasyonda kırmızı  örnekler..
0 yorum:

Yorum Gönder

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email