27 Ocak 2014 Pazartesi

,

Derli toplu

Bizim buralarda günlerdir yağmur yağıyor.
Bugün sabah güneş azıcık yüzünü gösterir gibi oldu ancak öğleden sonra yağmur işine kaldığı yerden devam etti...meteorolojinin uyarısına göre, Perşembe'ye dek yağmaya devam edecek.

Eh hal böyle olunca, biz de evde daha fazla vakit geçirir olduk...uzun zamandır bir kenarda bekleyen yığınla iş var evde, onlarla ilgilenmeye fırsat bulduk.

İlk durağımız mutfak tezgahı oldu.
Deterjan şişesi, bulaşık fırçaları, kaşıklık, süngerlik gibi malzemelerden oluşan kalabalık yüzünden elde yıkadığım parçaları evyenin damlalığına koymak benim için epeyce sorundu. 

Geçen ayki İzmir seyahatimde Ikea'dan aldığım Fintorp askı sayesinde bu sorunu çözdük. 
Şimdi hem damlalık boşaldı, hem de ortalık biraz daha derli toplu bir hal aldı.
Bu askıların 2 ayrı ebadı mevcut, online satışını da yapıyorlar..
Ikea'nın hala Antalya'da açılmamış olması büyük talihsizlik:)
Hepimize harika bir hafta olsun!
Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email