25 Ağustos 2012 Cumartesi

25 Ağustos 2010

2 yıl öncesine kadar 25 Ağustos tarihinin benim için hiçbir anlamı yoktu..ta ki bu tarih oğlum Selim Efe'nin aramıza katıldığı gün oluncaya kadar..
Herkesin -iyi ya da kötü- bir doğum anısı vardır, burada uzun uzun bahsetmeyeceğim. Tek bildiğim, doğum anında bana sonuna kadar destek veren başta eşim ve doktorum Dilek Erdoğru olmak üzere, tüm ailem ve dostlarıma her daim minnettar kalacak olmam..
Ha bu arada sevgili Dilek Erdoğru, doğum esnasında içeride çalan Ferhat Göçer kabusuna bir son verip bana Edith Piaf sürprizi yaptığınız için ayrıca size minnettarım:-) Takımı sizin (Özkan'la beraber) istediğiniz gibi oluyor, karışmıyorum, göbek bağı da lisede Gül Baba Türbesi'nin oraya gömüldü , bilginize:-)

Canım oğlum, Selim Efe'm, iyi ki bizi seçtin, hayatımıza ekstra renk ve ışık getirdin..yolun açık olsun canımın parçası..


2 yorum:

  1. Allah bağışlasın, nice 25 ağustoslarınız olsun mutlulukla!

    YanıtlaSil
  2. Çok çok teşekkür ederim!
    Hepimize iyi, verimli bir hafta olsun!

    YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

En çok okunanlar

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Blog Arşiv

Follow by Email