31 Ağustos 2012 Cuma

Yastık Hikayeleri

Bizim evde "olmazsa olmaz" grubundadır yastıklar.
Pullu, boncuklu ya da koyu renkler çok tercihim değildir, pastel ya da rengarenk olsun yastıklar..
Kış kendini gösterdiğinde elim krem, bej, kırmızı, yeşil tonlarına takılır yaz başında da kıpır kıpırımdır, ner'de çiçekli, kuşlu, böcekli rengarenk yastıklar, onlara takılırım.

Eğer bir mekanda değişiklik yapmak istiyor ancak kısıtlı bütçeniz sebebiyle sonraya bırakıyorsanız, işe yastıklardan başlayabilirsiniz. Yastıklar bir anda mekanın havasını değiştirir, renk getirir.

Bu aralar gittiğim heryerde gözüm sürekli yastıklara takılıyor. Kare, dikdörtgen, yuvarlak..hiç farketmez. Ama cezbedici renkleri olsun!:-)

Eğer çiçekli ya da desenli kanapeleriniz, koltuklarınız varsa daha sade modellere yönelmekte fayda var.
Ancak benimki gibi düz beyaz (beyaz olması şart değil, bej/krem rengi kanapelerde de her yastık muhteşem durur!) kanapeleriniz varsa, dilediğiniz rengi, deseni kullanabilirsiniz!

Bu sefer önce en sevdiklerimi paylaşmak istiyorum..gerçi hepsi birbirinden güzeli nasıl ayırım yapacağımı bilmiyorummmmBunlar da diğerleri
3 yorum:

 1. tugbaogretmen4 Eylül 2012 13:25

  bayıldım yastıklara...
  hele de çiçekli olanlar harika...

  YanıtlaSil
 2. yastıklardan değişeme başlama fikri geldi salonum için sonrasında sandalyeleri de aynı döşemelikten yapayım dedim hatta fonlarıda
  ama gel gör ki hala aradığım döşemeliği bulamadım
  koltuk takımımın kenarları kahve deri kumaşlar ise koyu krem hatta sarıya yakın gibi değişik bir şey ben yeşil kahve tonlarının yakışacağını düşünmekteyim
  ama değişik fikirlerede açığım sana resim yollıyacağım bakalım bana önerin ne olacak

  YanıtlaSil
 3. kahve ve krem rengine açık renk bir turuncu da yakışabilir..fotoğrafları bekliyorum.

  YanıtlaSil

Ben kimim?

Ben kimim?
Bu kız İzmir/Paris/Antalya hattını, sıcakkanlı insanları, Amelie Poulain tarzı iyimserliği, seyahati, daha çok seyahati, Fransızca'yı, şansonları, edebiyatı, country mutfakları, antika eşyaları, dekorasyonda beyazla diğer her rengi karıştırmayı, midye, boyoz ve tüm deniz mahsullerini, modayı, dost ortamına hazırlanan keyifli sofraları, estetiği, naneli dondurma başta olmak üzere naneli olan her ürünü, İtalya'yı, bleu/blanc çılgınlığını, toile de jouy'nin büyüsünü, sanatı, yazı, naneli americano tadını, yarenle içilen sakızlı Türk Kahvesi'ni, yeşil çayı sever.

Instagram

Facebook

Iletişim

smyrnetalyaa@gmail.com

Follow by Email